BLÁTHY NAPOK | 2017

Dátum Időpont Nap Előadás Előadó / Szervező Helyszín
2017.09.20. 08:00 szerda Megnyitó Folyosó
2017.09.20. 08:00 szerda A Világ Legnagyobb Tanórája Tantermek
2017.09.20. 09:45 szerda Ökobuli Tantermek
2017.09.20. 13:00 szerda Csapatépítő tanároknak Rendház
2017.09.21. 08:00 csütörtök Kínzások és kivégzések a középkorban Csáti László H19
2017.09.21. 08:00 csütörtök AOE előadás Spindler Tibor H20
2017.09.21. 08:00 csütörtök Transinterator Kft.előadás Hafner Gábor H31
2017.09.21. 08:50 csütörtök J&S előadása Mlaka Tamás H31
2017.09.21. 08:50 csütörtök Vámhatóság előadása Rózsahegyi Zsolt H19
2017.09.21. 09:45 csütörtök Hitler csodafegyverei Harsai Tamás H31
2017.09.21. 09:45 csütörtök Megtörtént bűnesetek dr. Oláh Tibor H19
2017.09.21. 09:45 csütörtök AOE előadás Spindler Tibor H20
2017.09.21. 10:40 csütörtök Enigma vs Colossus - Titkosírás az első- és második világháborúban Tóth Gergely Áron H31
2017.09.21. 10:40 csütörtök Családon belüli erőszak dr. Beró Henrietta H19
2017.09.21. 11:35 csütörtök Robot bemutató (1.csoport) Varga István H5
2017.09.21. 11:35 csütörtök LEGO- robot programozás, bemutató (1.csoport) Bánságiné Gucky Beáta H17
2017.09.21. 11:35 csütörtök Weblapkészítési verseny Németh Nikolett, Petrity András H16
2017.09.21. 11:35 csütörtök CNC gravírozás Ladányi Attila CNC
2017.09.21. 11:35 csütörtök Tervezd meg, rajzold meg, gyártsd le! Révész József H18
2017.09.21. 11:35 csütörtök Kézremegés vizsgálat (1.csoport) Eipl Ferenc Műhely
2017.09.21. 11:35 csütörtök Kerékcsere verseny (1.csoport) Gál Zsolt Udvar
2017.09.21. 11:35 csütörtök Virtuális hegesztés (1.csoport) Kemény Béla H6
2017.09.21. 11:35 csütörtök Kézi gravírozás (1.csoport) Gere Zoltán Műhely
2017.09.21. 11:35 csütörtök FIFA 2017 bajnokság Schäffer Péter H31
2017.09.21. 11:35 csütörtök Kozmetikai bemutató Fojt Éva H2
2017.09.21. 11:35 csütörtök Fegyverbemutató Torma László H8
2017.09.21. 11:35 csütörtök Vagyonvédelmi előadás Jankó Endre H19
2017.09.21. 11:35 csütörtök Asztalitenisz házibajnokság Schäffer Péter Tornaterem
2017.09.21. 11:35 csütörtök Kínzások és kivégzések a középkorban Csáti László H19
2017.09.21. 11:35 csütörtök Enigma vs Colossus - Titkosírás az első- és második világháborúban Tóth Gergely Áron H20
2017.09.21. 11:35 csütörtök Hitler csodafegyverei Harsai Tamás H30
2017.09.21. 12:30 csütörtök Robot bemutató (2.csoport) Varga István H5
2017.09.21. 12:30 csütörtök LEGO- robot programozás, bemutató (2.csoport) Bánságiné Gucky Beáta H17
2017.09.21. 12:30 csütörtök Kézremegés vizsgálat (2.csoport) Eipl Ferenc Műhely
2017.09.21. 12:30 csütörtök Kerékcsere verseny (2.csoport) Gál Zsolt Udvar
2017.09.21. 12:30 csütörtök Virtuális hegesztés (2.csoport) Kemény Béla H6
2017.09.21. 12:30 csütörtök Kézi gravírozás (2.csoport) Gere Zoltán Műhely
2017.09.22. 09:00 péntek 12A akadályversenye Nagy Mária Terézia Iskola-Esély Budapest Ala
2017.09.22. 09:00 péntek 12B akadályversenye Kolozsi Krisztina Iskola-Esély Budapest Ala
2017.09.22. 10:00 péntek Íjászat Horváth Sándor Esély Budapest Alapítvány
2017.09.22. 10:00 péntek Labdarúgó házibajnokság Testnevelő tanárok Esély Budapest Alapítvány
2017.09.22. 12:00 péntek Mobiltelefon-hajító bajnokság Gusztafik Lilla Esély Budapest Alapítvány
2017.09.22. 12:00 péntek Tesicucc-hajító bajnokság Schäffer Péter Esély Budapest Alapítvány
2017.09.22. 16:00 péntek 12C Gólyaavató Kun Szilvia Esély Budapest Alapítvány
2017.09.22. 17:30 péntek Gólyabál Esély Budapest Alapítvány