Tanáraink

  • Munkaközösségek
  • Osztályfőnökök
  • Tanáraink
Akács Róbert
Ambrus Réka
magyar nyelv és irodalom
12B
Árendás Richárd
kollégiumi nevelő
Aschenbrenner József
Bajnoczki János
műszaki tanár
informatikai és elektronikai
munkaközösség-vezető
2/10G
Baladinczné Török Zsuzsánna
kémia | logisztika
10A
Bánságiné Gucky Beáta
Barsi Krisztina
Barsiné Koch Gyöngyi
duális képzési vezető
Bartáné Fischer Viktória
Munkahelyi egészség és biztonság
Becsi Barnabás
Bodó Sándor
elektronika tanár
Bognár Zoltán
Bondor Attila
Borsodi József
közszolgálati ismeretek
Csáti László Károly
történelem
felnőttoktatási
munkaközösség-vezető
9B
Csóka Bálint
Deák Istvánné
matematika
természettudomány és történelem
munkaközösség-vezető
5/13A
Dóbiásné Burda Alexandra
Eipl Ferenc
műszaki tanár
1/9H
Elsner László
Erdély Györgyi
Essősy László
szakmai igazgatóhelyettes
informatika
Ferencsik Andrea Ágnes
projektvezető | 5/13B
magyar nyelv és irodalom, német nyelv
Fodor Balázs Csaba
kollégiumi nevelő
Fojt Éva
műszaki tanár
11C
Fortágh László
Gál Zsolt Csaba
műszaki tanár
Galántha Edit
kozmetikus szakoktató
Gazda Anna Mária
Grúber György Miklósné
műszaki tanár
Gusztafik Lilla Fanni
Halász Judit
kollégiumi nevelő
Harsai Tamás
történelem-turizmus
turizmus-szépészet-logisztika
munkaközösség-vezető
5/13C
Hornyák Judit
német nyelv
3/11I
Imre László
közszolgálati ismeretek
Károly Zsolt
magyar nyelv és irodalom
10D
Kárpáti Károly György
Kemény Béla
műszaki tanár
gépészet munkaközösség-vezető
2/10H
Kemény Béláné
fejlesztő pedagógus
gazdasági ismeretek
1/13A
Kertészné Széles Tímea
Kolozsi Krisztina
Kovács Károly
Kratancsik Mária
Kun Szilvia
német nyelv
osztályfőnöki
munkaközösség-vezető
12D
Lakatos Éva
angol/német nyelv
magyar és idegen nyelvi
munkaközösség-vezető
1/9I
Lengyel Tamás
Lévainé Raffai Hajnalka
magyar nyelv és irodalom
Manova Kitti
magyar nyelv és irodalom
10C
Miszlai Gábor
Molnár István
műszaki tanár
9A
Nagy Dezső
logisztika
12E
Nagy Edina
igazgató
műszaki tanár
Nagy Mária Terézia
történelem-testnevelés
12F
Németh Ferenc
Németh Nikolett
Orsós-Bogdán Lívia
testnevelés
9C
Pájkáné Czárt Hajnalka
matematika, természetismeret
2/10I
Paksi Mária
kozmetikus szakoktató
Pataky János
Patakyné Berendi Mária
Pató István Imre
közszolgálati ismeretek
Révész József
műszaki tanár
minőségbiztosítási
munkaközösség-vezető
3/11H
Sarabia Zsuzsanna
Schäffer Péter
testnevelés
testnevelés és közszolgálat
munkaközösség-vezető
3/11G
Schulman Katalin
történelem, földrajz
11B
Slezák Andrea
Sulyok Viktória
matematika-biológia
13F
Suszter László
Szabó Alexa
kozmetikus szakoktató
Szabó András
műszaki tanár
Szabó-Túroczi Enikő
magyar nyelv és irodalom
Tamás András
iskolapszichológus
Tamás Andrea
Torma László
közszolgálati ismeretek
Törös Mihályné
Tóth Gergely Áron
informatika | matematika
2/14A
Tóth Gyula
műszaki tanár
Tóth László
Tóth Mihály
műszaki tanár
Tromposch Klára
Tusz Katalin
kozmetikus szakoktató
Urbán Ferenc
Varga Szilvia
Végh Rudolf
általános igazgatóhelyettes
informatika | 12G
Viringer József Balázs
Vörös Adrienn
Zettisné Németh Ivett
Zsótér Balázs