Tanáraink – BLÁTHY OTTÓ

Tanáraink

  • Munkaközösségek
  • Osztályfőnökök
  • Tanáraink
Ambrus Réka
magyar nyelv és irodalom
9B
Aschenbrenner József
Bajnoczki János
műszaki tanár
informatikai és elektronikai
munkaközösség-vezető
11D
Baladinczné Török Zsuzsánna
kémia | logisztika
11E
Bánságiné Gucky Beáta
Barsi Krisztina
Barsiné Koch Gyöngyi
gyakorlati oktatásvezető
34/586-563, 6-os mellék
Bartáné Fischer Viktória
Munkahelyi egészség és biztonság
Bodó Sándor
elektronika tanár
Bognár Tímea
könyvtáros
34/586-563, 5-ös mellék
Bognár Zoltán
Borsodi József
belügyi-rendészeti ismeretek
Borvendég Mátyás
Csáti László Károly
Deák Istvánné
matematika
természettudomány és történelem
munkaközösség-vezető
10C
Dr. Beró Henrietta
dr. Oláh Tibor László
Eipl Ferenc
műszaki tanár
10F
Essősy László
szakmai igazgatóhelyettes
informatika
34/586-563, 6-os mellék
Fenyvesiné Török Zsuzsanna
Ferencsik Andrea Ágnes
magyar nyelv és irodalom, német nyelv
magyar és idegen nyelvi
munkaközösség-vezető
KSZ/11F
Fodor Balázs Csaba
kollégiumi nevelő
Fojt Éva
műszaki tanár
KSZ/11H
Fortágh László
Gál Zsolt Csaba
Ganzler Szilvia
kozmetikus szakoktató
Gazda Anna Mária
Gere Zoltán
Gönczy Gábor
Gruber György Miklósné
Gusztafik Lilla Fanni
Harsai Tamás
történelem
népművelő (múzeumi szakirány)
10D
Heiszki Gábor
Hornyák Judit
Horváth Sándor Zsolt
magyar nyelv és irodalom
Imre László
belügyi-rendészeti ismeretek
Jankyné Nagy Ágnes
Kárpáti Károly György
Kemény Béla
műszaki tanár
10H
Kemény Béláné
fejlesztő pedagógus
gazdasági ismeretek
5/13A
Kolozsi Krisztina
Kovács Zsuzsanna
általános igazgatóhelyettes
gazdasági ismeretek | logisztika
34/586-563, 7-es mellék
Kratancsik Mária
Kun Szilvia
német nyelv
osztályfőnöki
munkaközösség-vezető
9D
Lakatos Éva
angol/német nyelv
13E
Lantai Győző Bálint
Lévainé Raffai Hajnalka
magyar nyelv és irodalom
12C
Marázné Szabó Angéla
kollégiumi nevelő
Martina József Simon
Mosonyi Mária Erzsébet
Nagy Dezső
Nagy Edina
igazgató
műszaki tanár
Nagy Mária Terézia
történelem-testnevelés
9F
Nagyné Czifra Hajnalka
Német Ferenc
Németh Nikolett
Pájkáné Czárt Hajnalka
matematika, természetismeret
10G
Patakyné Berendi Mária
Pató István Imre
belügyi-rendészeti ismeretek
10B
Petrity András Róbert
Révész József
műszaki tanár
gépészet, logisztika és szépészet munkaközösség-vezető
5/13C
Schäffer Péter
testnevelés
testnevelés és közszolgálat
munkaközösség-vezető
12B
Schulman Katalin
történelem, földrajz
KSZ/11G
Slezák Andrea
Sulyok Viktória
matematika-biológia
Suszter László
Szabó András
Szabó Csaba Árpád
Szabó-Turóczi Enikő
magyar nyelv és irodalom
9G
Szakács Tamás Gábor
Szántó Róbert
Torma László
belügyi-rendészeti ismeretek
Tóth Gergely Áron
informatika | matematika
13D
Tóth Gyula
Tóth László
Tóth Mihály
Tóthová Edita
Urbán Ferenc
Varga István
műszaki tanár
Végh Rudolf
nevelési igazgatóhelyettes
informatika
34/586-563, 7-os mellék
Végvári István
Vékony Erika
angol | magyar nyelv és irodalom
11C
Vörös Adrienn
Zsótér Balázs